12 Ekim 2008 Pazar

Farklı Broş Modelleri

Bazıları broş takmayı sevmez ama ben seviyorum.Yakanıza iliştirdiğiniz bir broşun ne kadar güzel olursa olsun, bir kolyeden daha çok dikkat çektiğini biliyormusunuz.Ve bu sitedeki çeşitli broşlar da bana ilham verdi.Hepsi el yapımı.
8 yorum:

suzy dedi ki...

Ay kalbim durucak bazıları beni çok heyecanlandırdı. Şu boncuklu olanları şahane. Ben de broş hastasıyım. Anneciğimin gençliğinden beri biriktirdiği broşları bana vermesiyle başladı bu sevdam. Her şeyde broş kullanmayı seviyorum kazak, ceket, gömlek, penyeme hatta çantama bile. Paylaştığın için teşekkürler.

suzy dedi ki...

Boncuk hanımcım, tarafımdan size sunulan ödülü almak için müsait zamanınızda lütfen bloğuma gelin. Sevgiler.

embir dedi ki...

Ben bunlara bayıldım, hepsi de birbirinden güzel.

orgueli dedi ki...

Değişik broşlarmış beğendim, sevgiler.

embir dedi ki...

ya ben buna yorum yazmamışmıydım?
Arkadaşım ödülünü alman için seni kujulara bekliyorum.

BONCUK HANIM dedi ki...

Arkadaşlar birbirinden güzel yorumlarınıza teşekkür ederim.Belki farketmişsinizdir, birkaç haftadır benden çıt çıkmıyordu. Modemim arızalı olduğu için nete giremiyorum. Şimdi bu yorum cevabını da internet cafe'den yazıyorum. Yorumlarınıza ancak bakabildim. Gecikme için çok özür diliyorum.Suzy cim şimdi gidiyorum ödülümü almaya.Beni seçtiğin için de çok teşekkür ederim.Embircim sana ve örgüeli , sizee ayrıyetten teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.Hepinizi seviyorum.Ben gene fırsat buldukça internet cafelere akılmaya devam edeceğe benziyorum:) Sevgiler...

orgueli dedi ki...

Huu komşu komşu yine yoksun kahve içmeye uğramıştım ama borcun olsun bak bi kenara yazıyorum, özlettin ama sorunun bir an önce hallolsun artık.

BONCUK HANIM dedi ki...

Elifcim nihayet hallettim internet sorunumu.Atık çaya da beklerim kahveyede.öptüm kocaman